• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Нови лаптопи Dell Latitude 5420i5-1135G7 16GB DDR4 256GB NVMe 14" IPS Full HD/Licensed Windows Pro

gOJDO додаде нов оглас:

Нови лаптопи Dell Latitude 5420i5-1135G7 16GB DDR4 256GB NVMe 14" IPS Full HD/Licensed Windows Pro - 50.000 ден.

Продавам 4 нови лаптопи Dell Latitude 5420 i5-1135G7 16GB DDR4 256GB NVMe 14" IPS Full HD со лиценсиран Windows 10/11 Pro
Погледнете го атачментот 117036

Цена, фиксна: 50000 денари/парче
Има можност да се додаде +16GB RAM и да се замени фабричкото NVMe со поголемо.
2 години гаранција

075 437-061, Кирил

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.454
Мислења
901.391
Членови
32.163
Огласи
538
Најнов член
sonzera
На врв Дно