1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нови кулер Arctic Freezer 33 ONE и 34 eSports

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 18 Јули 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,415
  10,977
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам два нови, неотпакувани кулери:
  1) Arctic Freezer 33 eSports One бело/црн,
  2) Arctic Freezer 34 eSports црвено/црн
  IMG-7d18a4c26af470e931161b915bcae540-V.jpg

  Цена ФИКСНО: 1800 денари за еден

  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 23 Јули 2019
  Ребро, Sonic.01, GGTT1 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,415
  10,977
  23 Јануари 2008
  Манга

Сподели

Вчитување...