Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Нови Keychron Mechanical Brown x87 за какви било Clicky x87

Статус
Затворена за нови мислења.

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.214
5.224
Битола
Rikimaru додаде нов оглас:

Нови Keychron Mechanical Brown x87 за какви било Clicky x87 - Проценка

Здраво дечки,

Она што пишува во насловот, менувам скроз нови Keychron Mechanical Brown x87 (колку за 10-keyless) за какви и да било Clicky во слична состојба.


Поздрав

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно