• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Нови iphone 12 Samsung Galaxy А52 A72 со гаранција. Eкстра цени

 • Ја почнал/а темата
 • #1

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
382
446
Нови Samsung Galaxy S20 FE со гаранција од оператор 24 месеци.

6GB , 128GB

На лагер 4 парчиња
бои (Cloud Mint и Red)

Најниска цена во Мк
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #2

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
382
446
Продадени и останатите.
Нека стои темава отворена ако е можно. За 10 дена ќе има други па да не отварам друга повторно
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #3

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
382
446
Нови Galaxy А72 Blue 6GB 128GB
Snapdragon процесор

24 месеци Телеком гаранција
Работат на сите картици

2 парчиња

Продадени
 

Атачменти

Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #4

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
382
446
Нова количина на А72 ( 3 парчиња)

Бои whitе и blue
6GB 128GB
Snapdragon процесор

Телефоните се нови и со гаранција од денес

Најниска цена во Мк
19790 денари
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #5

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
382
446
добиена нова количина на А52 денес.

1. Samsung Galaxy А52 (2 парчиња) snapdragon процесор

Најниска цена во мк 17490 денари

2. Samsung Galaxy A72 ( 2 парчиња) Продадени.

најниска цена во мк 19790 денари

Контакт на тел: 071536397
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #6

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
382
446
Нови apple iphone 12 mini ( продадени )

Најниска цена во мк 34990 денари
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #8

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
382
446
Нови Samsung A52 6GB 128GB
Земени од оператор со 2 години гаранција

На лагер 4 парчиња

Blue, black, white

Екстра цена 16690 денари
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #9

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
382
446
Продадени 3 парчиња. Добиени 5 нови телефони.

Моментален лагер

1. Samsung A52 6GB 128GB (blue и black) 5 парчиња

Екстра Цена 16690 денари


2. Samsung A71 (blue) 1 парче

Екстра цена 17290 денари

Телефоните се нови некористени со 2 години гаранција и целосно пакување.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #10

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
382
446
Добиена нова количина

Samsung A72 3 парчиња
Бои (white и blue

Најниска Цена 19.790 денари
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #11

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
382
446
Останат уште еден A72. Боја blue.
24 месеци гаранција
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
854,891
Членови
29,643
Најнов член
Ecka99
На врв Дно