1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нови и половни M.2 SSD-а (NVMe и SATA)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 8 Мај 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,139
  12,664
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продадено 970 evo plus 1TB.

  На продажба:

  1) 1x Kingston KC2000 500GB M.2 NVMe - ново, 1 година гаранција - 5000 денари
  2) 1x Samsung 970 EVO Plus 250GB M.2 NVMe - ново, 3 години гаранција - 4400 денари
  3) 1x Kingston KC2000 2560GB M.2 NVMe - ново, 1 година гаранција - 3000 денари
  4) 3x Micron 1300 256GB M.2 SATA - нови, 2 години гаранција - 2200 денари

  цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 16 ноември 2019
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,139
  12,664
  23 Јануари 2008
  Манга
  Под 1) продадено
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,139
  12,664
  23 Јануари 2008
  Манга
  На продажба:

  1) 1x Samsung 970 EVO Plus 250GB M.2 NVMe - ново, 3 години гаранција - 4400 денари
  2) 1x Kingston KC2000 2560GB M.2 NVMe - ново, 1 година гаранција - 3000 денари
  3) 3x Micron 1300 256GB M.2 SATA - нови, 2 години гаранција - 2200 денари

  цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 16 ноември 2019
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,139
  12,664
  23 Јануари 2008
  Манга
  На продажба:

  1) 1x Samsung 981 512GB M.2 NVMe - ново, 2 години гаранција - 5500 денари
  2) 3x Micron 1300 256GB M.2 SATA - нови, 2 години гаранција - 2200 денари

  цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 16 ноември 2019
  На dejan_str му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,139
  12,664
  23 Јануари 2008
  Манга
  На продажба:

  1) 1x Intel SSD 6 660P 1TB М.2 NVMe - ново, 2 години гаранција - 6500 денари
  2) 2x Samsung 981 512GB M.2 NVMe - нови, 2 години гаранција - 5500 денари
  3) 2x Micron 1300 256GB M.2 SATA - нови, 2 години гаранција - 2200 денари

  цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 16 ноември 2019
  ТАТА_МАТА, Ace Lud и на GGTT1 им се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,139
  12,664
  23 Јануари 2008
  Манга
  На продажба:

  1) резервиран Intel SSD 6 660P 1TB М.2 NVMe - ново, 2 години гаранција - 6400 денари
  2) 1x Samsung 981 512GB M.2 NVMe - нови, 2 години гаранција - 5400 денари
  3) 1x Micron 1300 256GB M.2 SATA - нови, 2 години гаранција - 2200 денари

  цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 2 Декември 2019
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...