Нови и користени лаптопи и Gaming компјутери . Екстра ниски цени

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
384
456
Се продаваат нови и користени gaming компјутери

1. Офис MS ( 3 парчиња) 3 Продадени, Сите куќишта се од нови - до 3 месеци користени

Biostar h110M
Intel Core i3 7100
8GB DDR4 A-data
Gigabyte 120GB SSD
Стандарт напојување и куќиште
600W

Екстра Цена 6500 денари

3. MS Gaming ( 1 парче) Користено 5 месеци со гаранција (продаден)


Asus H470M
Intel Core i5 10400
8GB DDR 4
240GB SSD
1000GB HDD
Asus GTX 1650 4GB
Power 600W

Eкстра Цена 33900 денари

Нови компјутери со гаранција од Анхоч. Ги имаме само тие што има цена на нив.

Екстра ниски цени.

FastStone Image Viewer 2021-07-20 16_45_35 - 11 Image(s) - Google Chrome 12.8.2021 15_44_28.png

Update: останати компјутери од користени под број 2

Останати за продажба од нови куќишта

1. Desktop PC Gaming Armor -59.990 денари
 
Последна промена:

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
384
456
Нова понуда на десктоп компјутери
Најдобри цени

1. Hp 8200 mini elite ( 4 парчиња) продадени

Intel core i5 2400
8GB Ram / 4GB ram
300GB HDD
Dvd rw
10x usb
19 LCD Dell/ LG/ HP по избор

Ekstra cena
Za poveke parcinja 89Eu (4gb)
100 eu (8gb)

Cena za edno parce 105- 115evra

2. Hp Prodesk 400 g3 ( 1 парче) продаден

Intel core i5 6500
4GB ram
1000Gb hdd
4 slota za graficka
700w

Цена на куќите 8990 денари
Или комплет со 22" LED LG 10490 денари
 
Последна промена:

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
384
456
Септемвриска понуда на десктоп компјутери
Најниски цени во Мк

1. Hp 8200 mini elite ( 2 парчиња)

Intel core i5 2400
4GB ram DDR3
300GB HDD
Dvd rw
10x USB
19-20" LCD по избор

Eкстра цена
За две парчиња 95Eu (4gb)

Цена за едно парче 110 евра

Куќиште без монитор 79 евра

2. MS Gaming


Asus B360M
Intel Core i3 9100F
8GB DDR 4
500GB SSD
Asus GTX 1650 4GB
Power 600W

Eкстра Цена


3. МS Gaming ( 2 парчиња) Резервирани


Intel Core i3 10100F
8GB DDR 4
240GB SSD
Asus GTX 1650 4GB
Power 700W

Eкстра ниска Цена


****** Gaming монитори одлично сочувани ******

1. АОC/ Samsung 22 inci FULL HD LED 2020-2021 модели (обични не се гејминг)

Eкстра цена

2. AOC 24 G2 IPS Gaming 1ms ( 2 парчиња)

Монитор AOC 24" G2U5/BK, 3,8"(60.45cm), 1080p, 250cd/m2

Екстра цена


3. HP 27 3WL Gaming 1ms (1 парче)


Eкстра цена 10600 денари

4. АОC 27 G2 IPS Gaming 1ms (1 парче)


Eкстра цена 12390 денари

Гејминг Сетови кој вклучува мех. тастатура, маус и слушалки
Купени 4300-5500 денари
Сега на 40% од цената 1800 - 2400 денари
 
Последна промена:

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
384
456
Oстанато од понеделнички отпис

1. Hp 8200 mini elite ( продадени)

Intel core i5 2400
4GB ram DDR3
300GB HDD
Dvd rw
10x USB


2 куќиштa по 79 евра
Едно ќуќиште 89 евра

Доплата за 19-20" LCD Monitor 15 eвра

3. HP 27 3WL Gaming 1ms (1 парче)

www.neptun.mk

Монитор HP 27" 3WL54AA, QHD, 144Hz, 350(min)cd/m2, 1ms
Монитор HP 27" 3WL54AA, QHD, 144Hz, 350(min)cd/m2, 1ms Екран:27" (68.5cm) Резолуција (2560 x 1440) QHD 144Hz Осветленост:350(min)cd/m2 Време на реакција:1ms HDMI/Display Port
www.neptun.mk
www.neptun.mk

Eкстра цена 10600 денари
 
Последна промена:

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
384
456
Нови лаптопи по најниски цени

1. HP 250 G7 ( 4 парчиња) Останато 1 парче


Intel Core i3 1005 G1
4GB DDR4
256GB SSD
INTEL UHD 2GB
15.6 FULL HD 1920X1080

Нов core i3 по Eкстра цена
18.500 денари

2. HP 250 G7 (1 парче) продадено


Intel Core i3 1005 G1
8GB DDR4
256GB SSD
INTEL UHD 2GB
15.6 FULL HD 1920X1080

цена 19.990 денари

3. HP 15 Blue ( 3 Парчиња) останато 2 парчиња

Intel Core i3 10 gen
8GB DDR4
256GB SSD
INTEL UHD
15.6 FULL HD 1920X1080

Eкстра цена 20.390 денари

4. Dell XPS 7390 ( 1 парче)


Неповторлива Цена ( едно парче)
49000 денари
 
Последна промена:

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
384
456
Останато

Тип 1- 1 парче
Тип 2- продадено
Тип 3- продадено
Тип 4 - продадено
 
Последна промена:

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
384
456
Нова понуда на статични компјутери

1. Hp 8200 mini elite ( 12 парчиња)

Intel core i5 2400
8GB Ram / 4GB ram ддр3
300GB HDD
Dvd rw
10x usb
windows 10
17 LCD Dell/ HP по избор

Цена за едно парче 5800-6500 денари
Цена за мин. 3 парчиња 5200 денари
Дополнителен попуст доколку се земат сите.


Cena za edno parce 95- 115evra

2. Hp ProDesk G2 ( 15 парчиња)

Intel core i5 4590
16GB Ram ддр3
256GB SSD
Intel HD 2GB + Nvidia nvs 1GB
Dvd rw
3 слота за графички

Цена за едно парче 10990 ден
Цена за повеќе парчиња 9990 ден,
Дополнителен попуст доколку се земат сите.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,608
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно