• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Нови дискови Western Digital 4TB 3.5"

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
820
562
Продавам нови неотпакувани дискови Western Digital 4TB WD Purple Surveillance WD40PURZ, на лагер 6 парчиња.
Цена по диск 6.900 денари, сите комплет за 41.000 денари.
 

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
820
562
6.800 po disk
Site za 40.000 posledna cena.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
820
562
6.500 disk
Site 6 za 38.000

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
820
562
6.300 parce, site 6 za 37.000

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,162
Мислења
879,359
Членови
30,795
Најнов член
NeSteArni
На врв Дно