• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Нови дискови Western Digital 4TB 3.5"

 • Ја почнал/а темата
 • #1

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
797
557
Продавам нови неотпакувани дискови Western Digital 4TB WD Purple Surveillance WD40PURZ, на лагер 6 парчиња.
Цена по диск 6.900 денари, сите комплет за 41.000 денари.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
797
557
6.800 po disk
Site za 40.000 posledna cena.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
797
557
Bump

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #5

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
797
557
6.500 disk
Site 6 za 38.000

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #6

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
797
557
6.400

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #8

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
797
557
6.300 parce, site 6 za 37.000

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #9

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
797
557
Bump

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,351
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно