• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Нови дискови Western Digital 4TB 3.5"

 • Ја почнал/а темата
 • #1

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
785
558
Продавам нови неотпакувани дискови Western Digital 4TB WD Purple Surveillance WD40PURZ, на лагер 6 парчиња.
Цена по диск 6.900 денари, сите комплет за 41.000 денари.
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
785
558
6.800 po disk
Site za 40.000 posledna cena.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
785
558
Bump

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #5

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
785
558
6.500 disk
Site 6 za 38.000

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #6

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
785
558
6.400

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #8

Deksa

On your way to fame
9 февруари 2012
785
558
6.300 parce, site 6 za 37.000

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,752
Мислења
856,681
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно