1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нови Дигиталци Nikon D3300,D5300!Нови со гаранција.Супер цени

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Dinamit, 15 Март 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Нови Дигиталци DSLR Nikon d3300 18-55mm АF-P и D5300 AF-Pmm
  Нови со гаранција и комплетно пакување

  Nikon d3300 18-55mm AF-P Цена 22490 ден
  Nikon d5300 18-55mm AF-P Цена 32990 ден
   
  На viktorce и DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Oстанати

  2 парчиња Nikon d3300 18-55mm AF-P Цена 22490 ден
  1 парче Nikon d5300 18-55mm AF-P Цена 32990 ден
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Продаден и последниот денес. А Веќе може да се примаат нарачки и за наредната тура.

  Canon EOS 1300D + EFS 18-55
  Nikon D3300 18-55mm
  Nikon D3400 18-55mm
  Nikon D5300 18-55mm
  NIkon D5600 18-55mm
  Canon EOS 70D
  Nikon D7200 18-105
  Canon Eos 6D

  Голем избор и на објективи и опрема (се продаваат само во комбинација со купен апарат)
  Цени немам сеуште па за повеќе инфо пишете порака или јавете.

   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Нова количина на апарати
  Нови 2 години гаранција комплетно пакување

  4 парчиња на лагер
  Nikon D3300 18-55mm 22790 денари
  + нарачка и по ваша желба на појаките модели
   
 5. M.Pix

  M.Pix
  Модератор

  651
  2,185
  27 Јануари 2014
  Машко
  @Dinamit може ли посебно објектив да се порача ?
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Останато уште 1 парче
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Продаден и последното парче. Можности за нарачка остануваат
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Добиени нови апарати од Моделите Nikon. 2 години гаранција со целосна опрема
  Nikon D3300 18-55мм 22690 денари
  Nikon D3400 18-55мм 25990 денари
   

Сподели

Вчитување...