Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Нови делови , Матични плочи 12та 13та Интел , Процесори , Рам Мемории , Напојувања , итн.....

Статус
Затворена за нови мислења.

dzunko

Gaining Experience
26 септември 2007
391
383
Битола
dzunko додаде нов оглас:

Нови делови , Матични плочи 12та 13та Интел , Процесори , Рам Мемории , Напојувања , итн..... - 5.000 ден.

Продавам нови-некористени делови земени локално како компензација од фирма :

- Матични плочи :
01. ASUS PRIME B660M-A D4 = 5400ден
02. ASUS PRIME Z790-P = 12200ден
03. Gigabyte Z690 UD...

Видете го целиот оглас...
 
 • Ми се допаѓа
Реакции: gego
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.135
Мислења
975.330
Членови
35.446
Најнов член
plantsshopdubai
На врв Дно