1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нови Андроид телевизори Sony, Philips, Samsung

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Dinamit, 26 Март 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Нови телевизори андроид Сони, Филипс и Самсунг Смарт со гаранција

  Смарт тв

  Samsung 50NU7092 4k Smart

  Цена 23990 ден

  Смарт+Андроид

  Philips 49pus6401 4k Smart + Android
  Цена 25290 денари

  Sony 49xf7596 4k smart + Android
  Цена 30590 денари

  Moдели на лагер. Можни нарачки и по ваша желба после 10 април.
   
  На gOJDO, Трајче Дрварчето, Janev и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Продадени телевизорите.
  Нарачки на модели по ваш избор.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Нова нарачка на Сони и Самсунг Телевизори.
  Гаранција Сони 5 години.
  + модели на лагер

  Samsung 43 инчи 43NU7092 4k Ultra HD SMART
  Eкстра Цена 19990 денари

  Sony 55XF7596 4k ULTRA HD ANDROID
  Екстра Цена 40999 денари.

  + нарачка на модел по желба.
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Продадено! Нарачки по желба.
   
  На efto му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...