• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Нова Xiaomi продавница во ГТЦ

z3rogfx

Intern
1 декември 2021
1
0
Здраво дечки. Денес бев таму и цената на Mi Band 6-ка (тоа што ми остана во глава) е сеуште 1990 денари. Но некој да не има бројче од нив да се јавам?
 

Allen

Gaining Experience
27 февруари 2015
54
55
Јас бев дента, земав Air Purifier 3H за 6.8k, сегде по другиве продавници е 11к истиот, потоа еден Mi Band 6 за 1690 денарс. Топ дијл, да има пак ваква промоција или нешто слично, би чекал пак за Mi Box S, уше тоа ми фалеше не успеав да зеам ;) .
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,162
Мислења
879,418
Членови
30,796
Најнов член
Nuvectra Medical Reviews
На врв Дно