1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нова тема: Принтери

Дискусија во форумот 'IT.mk известувања' започната од LiquidWorm, 9 Април 2007.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
  Тука можете да зборувате за секаков вид на принтер/печатач, проблеми и решенија и разни видови...
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...