Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Нова рачна торба за ТКЛ тастатура

Статус
Затворена за нови мислења.

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.209
5.219
Битола
Rikimaru додаде нов оглас:

Нова рачна торба за ТКЛ тастатура - 300 ден.

Здраво дечки,

Се продава НОВА рачна торба за TKL тастатура од FELT материјал.

Купена од Али Ексрес за 300 ден. се продава по иста цена така што нема да чекате 2 месеци.

Поздрав

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.132
Мислења
975.256
Членови
35.440
Најнов член
Tr.Krstev
На врв Дно