1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Нова Gigabyte AX370-Gaming K5

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gremlin, 9 ноември 2017.

Тагови:
 1. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,319
  1,773
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  На alekso666 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,785
  3,249
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
 3. CyberTm

  CyberTm
  Gaining Experience

  445
  123
  21 ноември 2009
  Машко
  околу 8000 денари би било најниска фер цена, со оглед на тоа што е нова и неотпакувана
   
  На gremlin му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Vlecka

  Vlecka
  Gaining Experience

  328
  169
  28 Јуни 2013
  Може знаеш (или не го опфаќа случајов) али ако ти е купена во минативе 14 дена и е со кутија и се друго можеш да ја вратиш кај нив за refund.
   
  На gremlin му/ѝ се допаѓа ова.
 5. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,319
  1,773
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  Фала, знам но не е таков случај.
   
 6. P.Overdrive

  P.Overdrive
  Gaining Experience

  454
  495
  23 Јуни 2010
  Нова, неотпакувана, со гаранција? -10% од малопродажна цена.
   
  goce03, bLaCk AnArChY и на gremlin им се допаѓа ова.
 7. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,319
  1,773
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  Резервирана до утре.
   
 8. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,319
  1,773
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  Продадено.
   
  На Luca Toni му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...