Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Нова функционалност: Известување за залиха

D

Администратор
31 март 2007
3.899
3.922
www.iwmnetwork.com
На IT.mk/market е додадена нова функционалност за производи кои не се на залиха:

Можност за добивање на известување на мејл кога производот повторно ќе биде на залиха.
1700668502311.png

Опцијата ќе биде достапна на секој производ кој не е на залиха.

Нелогираните корисници ќе мора да остават мејл, а логираните ќе треба само да стиснат на Извести ме и ќе добијат нотификација.

Менаџирањето на известувањата е преку Мојата сметка:

1700668673710.png
 

damil

Practice makes perfect
2 јануари 2015
1.057
1.331
Дали се тргнати производите од роденденот кои беа на попуст и нема веќе, а нема ни да има залиха по таа цена од истите?
 

D

Администратор
31 март 2007
3.899
3.922
www.iwmnetwork.com
Дали се тргнати производите од роденденот кои беа на попуст и нема веќе, а нема ни да има залиха по таа цена од истите?

Не се тргнати производите, роденденските цени беа достапни за роденденот и периодот на таа промоција.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.777
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно