1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нова алатка во нашата рака,вештачка интелегенција во наредните 30 год

Дискусија во форумот 'ИТ Вести од светот' започната од maci, 11 Јули 2019.

 1. maci

  maci
  On your way to fame

  2,905
  642
  2 Април 2008
  На Vlatzki му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...