Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

НОВ Xiaomi Redmi Note 11 128GB Gray

Статус
Затворена за нови мислења.

TouchIT

On your way to fame
9 јули 2018
772
531
TouchIT додаде нов оглас:

НОВ Xiaomi Redmi Note 11 128GB Gray - 10.000 ден.

Се продава НОВ Xiaomi Redmi Note 11 128GB Gray купен од Телеком, отклучен на сите мрежи

напомена: Уредот ќе биде достапен во текот на следната недела (нарачан е онлајн, треба да ми го достават)

 • Display : 6.43", AMOLED, 90Hz, 1080 x 2400 pixels,
 • Chipset: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm)
 • GPU Adreno 610
 • RAM: 4GB
 • Storage: 128GB
 • Main Camera Quad
 • 50 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF
 • 8 MP, f/2.2, 118˚ (ultrawide), 1/4", 1.12µm...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.209
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно