Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Нов ThinkPad T14s Gen 3 лаптоп/laptop - Екстра цена!

RoninMK

Gaining Experience
20 април 2016
149
99
RoninMK додаде нов оглас:

Нов ThinkPad T14s Gen 3 лаптоп/laptop - Екстра цена! - 880 €

Нов нестартуван лаптоп од висока бизнис класа за екстра цена!

Lenovo ThinkPad T14s Gen 3

Екран: 14" WUXGA 1920x1200 IPS 400nits 100% sRGB
Процесор: AMD Ryzen 5 PRO 6650U 6C/12T 2.9GHz up to 4.5GHz 19MB Cache
Графичка: интегрирана AMD Radeon 660M
РАМ: 32GB LPDDR5 6400MHz Quad Channel
ССД Диск: 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 Samsung
Камера: 1080P FHD IR hybrid w/privacy shutter
Батерија: интегрирана Li-Po 57Wh up to 12h
Лиценциран Windows 11 Home оперативен систем
Гаранција 36 месеци!

Видете го целиот оглас...
 

RoninMK

Gaining Experience
20 април 2016
149
99
Освежување и специјална цена за членовите на форумот како и секогаш!
 

RoninMK

Gaining Experience
20 април 2016
149
99
Достапен поголем број исти лаптопи, за купување на повеќе одеднаш следува количински попуст!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.388
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно