1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нов Samsung Galaxy Note 10 black 8GB RAM / 256GB storage

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 20 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,706
  14,439
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Како и секоја година Дедо Мраз и оваа година подрани. За жал ми го утна поклонот наместо Note 10+ ми донел Note 10 без плус, па телефонот оди на продажба.
  IMG-d89fc44002320f1b040563ba50ad0ad3-V.jpg IMG-dcd920da8ea72185afc4d5fb6291e7c6-V.jpg IMG-bb6c1b557c22ae3f04c4a51fc52ab2a9-V.jpg
  Нов, некористен, земен вчера од t-mobile, 2 години гаранција.

  Цена, фиксна: 46000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 20 Септември 2019
  На gremlin, psyside, olikomerc и уште 10 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,706
  14,439
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Викенд понижење: 44000 денари
   
  gocetan, GGTT1, gremlin и на уште 1 им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,706
  14,439
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продаден
   
  Ulrezaj, Oktar и на StefAngel им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. dejan_str
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  5,896
 2. FATAL ERROR !
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,139
 3. xenon
  Одговори:
  607
  Прегледи:
  44,897
 4. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,890
 5. Skorp
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,516
Вчитување...

Сподели

Вчитување...