1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нов Samsung Galaxy Note 10+2 години гаранција

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Dinamit, 23 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  374
  409
  25 Мај 2013
  Машко
  Samsung Galaxy Note 10+ нов 2 години гаранција
  Телефонот ќе биде неотпакуван од Телеком.
  Се зима поради продолжување на договор.
  Цена 50000 денари. Цена фиксна без замени
   
  На cyberbaze и Torte Mobile им се допаѓа ова.
 2. damil

  damil
  On your way to fame

  781
  827
  2 Јануари 2015
  Машко
  Ping @gOJDO
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Dinamit
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  4,243
 2. Pilsator
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  626
 3. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,890
 4. Skorp
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,516
 5. Torte Mobile
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  661
Вчитување...

Сподели

Вчитување...