1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нов рам кит Gskill Ripjaw 2x4 3200MHz Black

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 9 Април 2020.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  594
  15 Декември 2013
  Машко
  На Tenny и borcep им се допаѓа ова.
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  985
  594
  15 Декември 2013
  Машко

Сподели

Вчитување...