• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Нов проект во Македонија: Дигитални "Full Color" билборди на такси возила

coNNectMKD

Gaining Experience
13 март 2017
566
493
Skopje
Чисто да ја освежам темава со новиве типови што ги набавивме. Сеа идеме преку ДХЛ, се молам само све да пројде у најдобар ред :D

Горе имав објавено еден тип, се одлучивме за друг. Изгледаат многу помодерно и со понова технологија.

@krema еве видеа од новиве. И овие се аматерски снимани у фабрика јбг.


254085185_976030889794405_2446382571943921816_n.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,116
Мислења
878,113
Членови
30,729
Најнов член
DragannM
На врв Дно