1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нов потпис.

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од toshex, 29 Септември 2017.

 1. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,252
  4,443
  18 Септември 2013
  Машко
  Нема поента баш темава. Сакав да се пофалам со новиот потпис :)
  Ми одзеде 3 минути у фотошоп, али мислам дека е доста вицкаст.
   
 2. Psycore

  Psycore
  Gaining Experience

  487
  437
  12 ноември 2013
  Стави скриншот за нас смртниците од телефони.
   
 3. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,252
  4,443
  18 Септември 2013
  Машко
  Повели.

  Screenshot_12.png
   
  psyside, omegaRED и на Potop им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. HijackHacker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,293
 2. toteto
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,318
 3. THE_CHOSEN_ONE
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,270
 4. prichina
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,215
Вчитување...

Сподели

Вчитување...