Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Нов Неактивиран S21 FE 8/128 Black со 2год гаранција А1

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
460
876
no_retreat додаде нов оглас:

Нов Неактивиран S21 FE 8/128 Black со 2год гаранција А1 - 280 €

Нов Неактивиран S21 Fe 8/128 со 2год гаранција од А1
Цена: 280е фиксна! без замени
контакт: ПП или вибер 077 638 126
Може испорака по карго на ваш трошок и ризик!

Напомена, мобилниот е набавен од А1 на 06.12.2023, гаранцијата е валидна до 06.12.2025.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.167
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно