Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

НОВ НЕ КОРИСТЕН Редми Ноте 9 ПРО

Статус
Затворена за нови мислења.

gego

Gaining Experience
6 декември 2009
327
348
Скопје
gego's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 3600 & stock cooler
Motherboard
MSI B450 TOMAHAWK
Storage
SSD 500GB & WD 2TB
PSU
Chiftech 750W
RAM
16GB
Video card
AMD RX 580 8GB
Case
NoName
Mouse
Blaody V5
Keyboard
A4Tech X7 G800W
Monitor
Asus VA24EHE
OS
WIN10
gego додаде нов оглас:

НОВ НЕ КОРИСТЕН Редми Ноте 9 ПРО - 10.499 ден.

Одличен поклон за Нова Година. Продавам не користен Редми Ноте 9 про, со спецификации од сликата. Уклучен еднаш и денес уште еднаш колку да се уверам дека работи. Земен од тука, не е донесен од странство. Гаранција нема, за жал истече пред еден месец. Во пакувањето има и заштита за тф.

Видете го целиот оглас...
 

gego

Gaining Experience
6 декември 2009
327
348
Скопје
gego's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 3600 & stock cooler
Motherboard
MSI B450 TOMAHAWK
Storage
SSD 500GB & WD 2TB
PSU
Chiftech 750W
RAM
16GB
Video card
AMD RX 580 8GB
Case
NoName
Mouse
Blaody V5
Keyboard
A4Tech X7 G800W
Monitor
Asus VA24EHE
OS
WIN10
По повод празникот Свети Никола поевтина понуда на телефонот. Нова цена 8500. Нека е вечна славата и честито именденот!
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.549
Мислења
964.771
Членови
34.919
Огласи
2.633
Најнов член
martinbogatinoski
На врв Дно