• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Nov nachin za chistenje na vashiot ekran

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
ехее старо е ова, ја одамна го чистам вака, јазикот му помодре па сменив друго, ова ми е второ.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
problem e sto jas cuvam macor, i ima pomal jazik, taka da tesko da go cistam na toj nacin
:LOL::LOL:
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
А како може да го набавиме чистачот?:LOL::LOL:
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,802
78
Закон е чистењево,мислев дека имам проблеми со видот али до екранот било...:LOL::LOL::LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,986
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно