• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Нов македонски сајт

Статус
Затворена за нови мислења.

GigaC

Intern
23 април 2008
344
7
www.xeezi.com
hah. uste imeto koga ke go vidam, se mi e jasno. tocka.com.mk a sega pa zapirka. :ua::ua:

p.s.
pretpostavuvav deka e nekoja Joomla. uste edno :ua:

sorry so koristam latinica, ali na kompjuterot na rabota sto e nema kirilicna podrska :S
 

^Predator

Intern
12 март 2008
293
18
Абе покрај веќе искористената идеја за содржина, па дај бе барем темплејтот смени го, на ништо не личе...
 

GigaC

Intern
23 април 2008
344
7
www.xeezi.com
nekoj da ti pomogne ?
hm. ne veruvam. kako mozete da bidete takvi idioti.
sega ti ne znaese deka ima strana TOCKA.com.mk
pa si kupil domen zapirka
greoata. imeto e problem bate. sajtot moze da se sredi
 

vlatkorun

Intern
8 јуни 2007
633
14
Аман бе луѓе од вакви сајтови, колку ли само "портали" излезеа у последно време.:ua:
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
:krshiglava:
Пак забавни сајтови?!:lut2:
Стварно не ми е јасна поентата, зашто толку сајтови со иста содржина?
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
знаете до кога ке биде
додека не им досади

ајде отварам нов портал забавен
ке се вика tilda.com.mk други карактери на тастатура се веќе потрошени или пак tockazapirka.com.mk :)

луѓе бе луѓе кај ви е креативноста
залудно трошите свое а и време на други со правење вакви портали
а највеќе залудно трошите веб простор:rolleyes:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,642
Членови
29,485
Најнов член
ooooti
На врв Дно