1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нов лаптоп Lenovo ThinkPad X280 12.5" со лиценсиран Windows 10 Professional

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 21 Јуни 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,599
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам нов, некористен лаптоп Lenovo ThinkPad X280 12.5" со следниве спецификации:

  Intel Core i5 8350
  8GB Ram 2400mhz
  256GB SSD
  12.5 Ips FullHD
  SIM Celular

  Донесен е од странство и има интернационална гаранција до 10.02.2023 (може да се провери на страната на Lenovo). Батеријата трае 10 часа. Доаѓа со лиценсиран Windows 10 Professional.

  IMG-9bb2c906e5ee168eb35bcf42705dc3e3-V.jpg IMG-f642613f5ba1de0c125e77eaebd1a10e-V.jpg IMG-aff8d3dd88ebf6a0c7d60375bd102cf8-V.jpg IMG-0e0d6f6946e8d7eda07ea0fedcf4efa2-V.jpg IMG-c604108a69e3fef2389ee93b5e04ce10-V.jpg

  Цена, фиксна: 43000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 21 Јуни 2019
  На krisbt, mdeni, Lazarko и уште 10 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,599
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,599
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,599
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,599
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,599
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  41000 !!!!!!!!!!!!!!
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,599
  13,844
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продаден
   
  На cyberbaze му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...