1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Нов Iphone 7 Plus 32gb Matte Black

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Todor91, 29 Јануари 2017.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  791
  608
  8 Јануари 2008
  Машко
  Продавам нов Iphone 7 Plus 32gb Matte Black неотпакуван со 1 година гаранција купен од Вип.Оне и работи на сите мрежи. Слики мислам нема потреба бидејки е во фолија неотворен!
  Цена: 870 евра
   
  ImTheDude, SaleSk и на DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 2. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  791
  608
  8 Јануари 2008
  Машко
  [​IMG]


  Sent from my iPhone 7 jet black using Tapatalk
   
  На SaleSk и DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 3. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  791
  608
  8 Јануари 2008
  Машко
  Bump! :)


  Sent from my iPhone 7 jet black using Tapatalk
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,122
  25,435
  4 Септември 2008
  @Todor91, bump не смееш да праиш поскоро од 24h пред последниот, најдобро 48.
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  791
  608
  8 Јануари 2008
  Машко
  Се извинувам, незнаев... избришете ми го бампот слободно.


  Sent from my iPhone 7 jet black using Tapatalk
   
 6. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  791
  608
  8 Јануари 2008
  Машко
  За само 860 евра :) Неотворен со гаранција тој што ќе го земе ќе ја има таа чест да си го отвори сам! :)


  Sent from my iPhone 7 jet black using Tapatalk
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  791
  608
  8 Јануари 2008
  Машко
  Расположен и за 850 евра :)
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  791
  608
  8 Јануари 2008
  Машко
  830 евра!!!! :)


  Sent from my iPhone 7 jet black using Tapatalk
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  791
  608
  8 Јануари 2008
  Машко
  820 евра ??? Жалосно е што не е отворен а гаранцијата си тече... :supershock:
   
  Војвода, DaVoRkNe и на ImTheDude им се допаѓа ова.
 10. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  791
  608
  8 Јануари 2008
  Машко
  Bump!!


  Sent from my iPhone 7 jet black using Tapatalk
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  791
  608
  8 Јануари 2008
  Машко
  790 евра и последна цена! Подоле не го спуштам!!


  Sent from my iPhone 7 jet black using Tapatalk
   
  Војвода, ImTheDude и на DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 12. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  791
  608
  8 Јануари 2008
  Машко
  Bump!


  Sent from my iPhone 7 jet black using Tapatalk
   
 13. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  791
  608
  8 Јануари 2008
  Машко
  Продаден! :)


  Sent from my iPhone 7 jet black using Tapatalk
   
  ImTheDude, DaVoRkNe и на SaleSk им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Todor91
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  863
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...