Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

NOV i-Tech 13 porten USB 3.0 Hub 60w charger - konekcija na 13usb ureda HDD USB na PC

Статус
Затворена за нови мислења.

Ocr

Intern
16 ноември 2021
0
4
Ocr додаде нов оглас:

NOV i-Tech 13 porten USB 3.0 Hub 60w charger - konekcija na 13usb ureda HDD USB na PC - 5.200 ден.

Se prodava NOV I-tech USB 3.0 Charging HUB so 13x usb 3.0 priklucoka.

Za onie sto farmaat Chia vrzuvate do maksimum 13 eksterni HDD na eden USB priklucoПогледнете го атачментот 130745k

 • Versatile and efficient USB 3.0 HUB
 • 13x USB 3.0 ports with up to 10W USB port charging power
 • Fast data transfer (up to 5 Gbps)
 • Ability to turn individual ports on and off
 • Surge and current protection
 • No installation required for connection (Plug & Play)
 • Power adapter 60w...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.549
Мислења
964.772
Членови
34.919
Огласи
2.634
Најнов член
martinbogatinoski
На врв Дно