1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Nov Honor 8X

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Spamalot, 8 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Spamalot

  Spamalot
  Gaining Experience

  909
  237
  13 Јуни 2011
  Prodavam Nov, Huawei Honor 8X so 4 Gb ram i 64 Gb storage, so site dodatoci.
  2 godini garancija od VIP/A1 (do 07.09.2021)
  Mislam deka e odklucen, probav so svajcarska sim kartricka i raboti.

  Moze zamena samo za Samsung ne postar od 1 godina, so ili bez doplata.

  Cena 11.000 den.
   
 2. Spamalot

  Spamalot
  Gaining Experience

  909
  237
  13 Јуни 2011
 3. Spamalot

  Spamalot
  Gaining Experience

  909
  237
  13 Јуни 2011
Слични теми
 1. IntelAmd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  413
 2. Mario.Bog
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  675
 3. DaVoRkNe

  Продадено Huawei Honor 8A

  DaVoRkNe, 27 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  377
 4. UnderMyRules
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  696
 5. nvidia88
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  720
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...