• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Нов гуштер

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

pianoman

Intern
11 октомври 2007
15
0
Се надевам дека има што да научам од овој форум сајт, а исто така дека ќе ме подржувате, упатувате, помагате на проблемите на кои ќе наидам. Инаку како што кажува мојот ник, главна професија ми е музиката, поточно музика за клавијатури.
Па, до следна средба, многу поздрав...
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Dobredojde...

Vo svojata pretstavuvachka tema/post bi bilo ubavo dokolku site napishat i oblasti vo koi se struchni odnosno imaat znaenja i ushte nekoe dodatno info :) . Kolku da se dobie onaka bleda slika...
 
M

Mr.Alien

Гостин
Welcome to the jungle
We got fun 'n' games
We got everything you want
Honey we know the names
We are the people that can find
Whatever you may need
If you got the money honey
We got your disease
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,557
Мислења
859,405
Членови
29,952
Најнов член
trajced
На врв Дно