• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Нов форум?

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
23 јули 2007
338
8
Мислам дека треба да се отвори нов форум каде што ќе ги сместиме сите наши проблеми без разлика од кој тип се тие за да можат оние што сакаат да помогнат да се сконцентрираат на едно место. Еднаш го поставив ова прашање ама не добив одговор. Што мислите Вие?
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Хм...

Ќе поразговараме со админите/модераторите за овој предлог. Ќе те држам известен што како.
 

S

pwnz0r1lla
8 март 2007
1,550
52
www.it.com.mk
Apsolutno bezsmisleno... MIDNIGHT WALKER neznam dali ne go razbirash kompletno forumot ili shto? :))

Znachi, kako shto gledash celiot e podelen vo mnogu oblasti/kategorii kade mozhesh da gi pishuvash tvoite mislenja shto gi vkluchuva i tvoite problemi... Ova e daleku popraktichno odnosno pofunkcionalno od tvojata ideja za samo eden forum(kategorija) kade ke se pishuva samo za problemi.
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Ако на едно место ги пишуваш сите проблеми, кога некој ќе бара некој решен проблем, ќе му биде потребно цела вечност да го најде. Форумот е убаво поделен по области, а и не знам што те спречува проблемите да ги пишуваш во соодветните моментални теми? Тоа е и поентата на форумот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,063
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно