1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Нов Core i9 9900KF BOX (No fan)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 1 Април 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,281
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Нов, неотпакуван, донесен од странство, гаранција 2 години (во случај на дефект се нафаќам да го пратам за RMA).

  20200401_214212.jpg

  Цена, фиксна: 27000 денари
  075 437-061, Кирил
   
  AleksandarCaki, Rikimaru, Tenny и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,281
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Prodaden
   
  На nvidia88 и Rikimaru им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...