• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Нов член..Здраво

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

zaeban

Intern
6 декември 2007
24
1
Поздрав до сите.Незаменлив форум.Продолжете само така
 
D

DimitarMK

Гостин
Заебан, немој да не заебааш, зашто ние ќе те заебеме. :))

Добредојде =)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,586
Мислења
824,066
Членови
28,083
Најнов член
Busavata
На врв Дно