1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нов Bluetooth звучник Sony SRS-XB21 red

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 28 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,278
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  SaleSk, Peceto, GGTT1 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,278
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,278
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,278
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  3500!!!
   
  На gremlin и GGTT1 им се допаѓа ова.
 5. gamon

  gamon
  On your way to fame

  506
  507
  15 Септември 2014
  bekrija
  rezerviraj go ako go imas uste
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,278
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 7. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,278
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 8. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,278
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На продажба уште еден звучник, нов, 3500 денари, останата гаранција уште 20+ месеци.
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,278
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 10. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,278
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 11. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,686
  14,278
  23 Јануари 2008
  диско денсер

Сподели

Вчитување...