1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Нов AMD Wraith PRISM RGB кулер

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Costigan_Jr, 15 oктомври 2019.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,827
  3,917
  5 Јули 2013
  Кулерот е нов, некористен.
  Се работи за фабричкиот кулер од 3900X (105W TDP) и е одличен избор за секој кој сака брендиран AMD изглед.

  Capture (1).JPG dsc_1620.jpg E2O7OQL.jpg img_0476.jpg maxresdefault.jpg . Untitled-2.jpg Untitled-4.jpg Untitled-1.jpg Untitled-5.jpg Untitled-3.jpg

  Кулерот не е воопшто употребен(на него е сеуште фабричката термална паста, како што се гледа на фотографиите) и доаѓа со оригиналното пакување и додатоци.

  Еден ист ваков продадов експресно за 2000 денари. Овој оди по таа цена.

  +ГРАТИС Intel G1620(или G540)
   
  На steelseries му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,827
  3,917
  5 Јули 2013
 3. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,827
  3,917
  5 Јули 2013
Слични теми
 1. stevo15
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  522
 2. Costigan_Jr
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  490
 3. tomaso
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  289
 4. mkextremer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  549
 5. gamer-eddie
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  423
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...