• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Нов "AMD Wraith Prism RGB Cooler"

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

puscyfer

Gaining Experience
10 декември 2010
50
88
Продавам нов неупотребуван - спакуван "Wraith Prism RGB" кулер дојден во пакет со само што купен Ryzen 3900x.

Цена: 1500 ден.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,683
Мислења
862,303
Членови
30,042
Најнов член
Vilip
На врв Дно