Продадено Нов "AMD Wraith Prism RGB Cooler"

Статус
Затворена за нови мислења.

puscyfer

Gaining Experience
10 декември 2010
50
88
Продавам нов неупотребуван - спакуван "Wraith Prism RGB" кулер дојден во пакет со само што купен Ryzen 3900x.

Цена: 1500 ден.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,019
Мислења
870,295
Членови
30,356
Најнов член
JanaTrpkovska1
На врв Дно