Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Нов 24м гаранција Poco X3 Pro 8/256

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
493
981
no_retreat додаде нов оглас:

Нов 24м гаранција Poco X3 Pro 8/256 - 12.000 ден.

Продавам нов неотпакован Poco X3 Pro 8/256 Phantom Black color Земен деенска од А1 со гаранција од А1 24месеци

Повеќе за мобилниот можете да прочитате овде
- Xiaomi Poco X3 Pro - Full phone specifications

Цена 12000денари
контакт ПП или 077 638 126

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.111
Мислења
974.655
Членови
35.410
Најнов член
Teodora2005
На врв Дно