1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Notebook HP 250 G6 I3-7029U / BenQ GL2250HM

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Ulrezaj, 29 Јануари 2020.

 1. Ulrezaj

  Ulrezaj
  Gaining Experience

  339
  423
  20 Јуни 2012
  Машко
  Се продава Notebook HP 250 G6 I3-7029U

  Спецификации:

  CPU: I3 - 7020U
  RAM Memory: 4GB
  Storage: 500GB
  Display: 15.6" HD LED
  DVD-RW

  Купен од Анхоч. Гаранција до 02.03.2020 година.

  Цена 9900 ден.

  -------

  Се продава монитор BenQ GL2250HM - 2ms, Full HD, 12M:1, DVI, HDMI.

  Купен од Анхоч. Гаранција до 01-ноември-2021.

  GL2250HM

  Anhoch PC Market Online - Monitor 22" GL2250HM BenQ LED 2ms Full HD 12M:1 DVI, HDMI, SPK

  Цена 3900 денари
   

  Прикачени датотеки:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина:
   454.8 KB
   Прегледи:
   102
  • 2.jpg
   2.jpg
   Големина:
   500.9 KB
   Прегледи:
   101
  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина:
   522.3 KB
   Прегледи:
   102
  • 2.jpg
   2.jpg
   Големина:
   454 KB
   Прегледи:
   101
  • 3.jpg
   3.jpg
   Големина:
   636.2 KB
   Прегледи:
   96
 2. Ulrezaj

  Ulrezaj
  Gaining Experience

  339
  423
  20 Јуни 2012
  Машко
  Notebook HP 250 G6 I3-7029U - 9.500 денари
  BenQ GL2250HM - 3.700 денари
   
 3. Ulrezaj

  Ulrezaj
  Gaining Experience

  339
  423
  20 Јуни 2012
  Машко
  Notebook HP 250 G6 I3-7029U - 9.000 ден
  BenQ GL2250HM - 3.500 денари
   
  На dzunko му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spektrumZX
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,536
 2. the_maker
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  943
 3. igor_bef
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,797
 4. l1d0v1c
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  468
 5. KalEl

  Проценка HP 250 G5 Notebook PC

  KalEl, 4 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  599
Вчитување...

Сподели

Вчитување...