1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Notebook Heat Pipes Mod

Дискусија во форумот 'Overclock & Modding' започната од SiPy`, 12 Јули 2019.

 1. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  922
  619
  1 Јуни 2016
  @SiPy` да не проба нешто со помалиот heat pipe? Резултати?
   
 2. SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,573
  4,388
  23 Јуни 2015
  Машко
  Не сум пробал ништо, ми се еба кејфот. Ќе нарачам пак...
   
Слични теми
 1. spektrumZX
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,483
 2. the_maker
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  904
 3. l1d0v1c
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  435
 4. KalEl

  Проценка HP 250 G5 Notebook PC

  KalEl, 4 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  544
Вчитување...

Сподели

Вчитување...