Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Notebook Asus GL753V

Статус
Затворена за нови мислења.

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.867
3.826
Скопје
tomi додаде нов оглас:

Notebook Asus GL753V - Проценка

Ставам на проценка користен лап топ во добро сочувана состојба... Asus Republic of Gamers GL753V
 • Intel I7 7700HQ
 • 16GB DDR4
 • 256GB M2 SSD
 • GTX1050 4GB
 • 17.3 Full HD
 • RGB keyboard

Батеријата држи 1 час до 1.30 во зависност од користење....

Забелешка: CTRL копчето кое се наога доле лево на тастатурата е оштетено и лесно се вади

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.496
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно