1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Norton Internet security 2008

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од MetalGear, 12 Декември 2008.

 1. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  503
  14 Април 2007
  Машко
  ај некој нека каже како да го исклучам известувањето што се појавува
  почна да ме нервира нонстоп се уклучува
  [​IMG]
   

  Прикачени датотеки:

  • Untitled.jpg
   Untitled.jpg
   Големина:
   28.2 KB
   Прегледи:
   56
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,829
  26,030
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Уффф го имав ниртонот го избришав...али од сеќавање ќе ти кажам каде да бараш од прилика

  отвори го нортонот од икона>option>internet security> тука имаше нешто alert(незнам дали беше така) мислам дека беше второ во редот хоризунтално од лева страна.>auto-protect alert ќе го ставиш off .

  П.С ако нема такво нешто немој да ме пцуеш ти викам од сеќавање ти кажувам,а сакам да ти помогнам:))
   
 3. MetalGear

  MetalGear
  On your way to fame

  2,993
  503
  14 Април 2007
  Машко
  не бе какво пцуење :p
  да го има тоа но не тоа не го исклучувам, него предтоа ми беше исто овој само не успеав да ја активирам таа верзија па симнав нова со кеугенератор и се
  исто ми е подесено но предтоа не ми се појавуваше ова
  значи само да го тргнам notification,
  ај ке погуглам уште малку
   
 4. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,798
  75
  7 Април 2007
  И јас го имам ова јас ја имам верзија 2009 и стално ми се појавува тоа:(
   
 5. ZzzzZzzz

  ZzzzZzzz
  Intern

  84
  3
  30 Мај 2007

  А кога ќе стиснеш „Wiew details“ што пишува ?
   

Сподели

Вчитување...