1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Norton Antivirus 2012 6 месеци free!

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од psyside, 2 Мај 2012.

 1. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,773
  27,490
  4 Септември 2008
  Да, ама колку е лошо толку е и добро...така системот нема никогаш спор да ти биде, Нортон ги става веќе скенираните фајлови во безбедни и автматски се прескокнуваат во следниот скан (Norton Insight-intelligent scanning) се додека евенутално не се изменат, од некој малвер.

  Гледај ја големата слика, а тоа се нубовите, напредните корисници како нас се само 10% од целата популација :D
   
 2. Pinceta

  Pinceta
  Gaining Experience

  552
  163
  16 Март 2011
  Машко
  Steam:
  tadamtadam
  achieved 19.7.0.9

  а тоа support>about>version е многу напредно, не заебавај :D
   
 3. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,773
  27,490
  4 Септември 2008
  А кој збори за тоа? ние збориме за idle time scans....не за тоа како да провериш која верзија ја имаш, иначе да верувал или не и тоа е за напредни корисници, мислиш дека некој човек у години ќе знае како да влезе во интерфејс на антивирус или да смени било кој сетинг? :D
   

Сподели

Вчитување...