• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Nokia N95

_mitko

Intern
1 декември 2007
4
0
Da jas veke go koristam i e mnogu JAK nema nesto ne nema
se e perfektno
imas najrazlicen softwere, kamerata mozis da ja koristis ko scener na doc a moi i kako barcode reader.
eveti strana za softwere http://www.nseries.com/index.html#l=support,downloads,more,1
i ako zemas baraj samo na oficijalno strani
najnovo e so instalirav fligr i podrzuva skype, yahoo mgs, msn, aol... ima mnogu jaki raboti ama mi e vo test faza.
mnogu e jako ko ke se povrzis na WLAN.

abe so da ti kazam ako si naumil kupvajgo i ne mu ja dumaj nema da zazalis za parite ako ti se za frlanje.
 

DaciSS

Gaining Experience
3 јануари 2008
949
288
San Francisco
www.linkedin.com
a ima li iskoceno nekoe GUI programce koe ke podrzuva VOIP preku wifi.

jas koristam iPhone i use ne sum nasol takov program, ali gledav edno klipce za demo programce sto od CLI mozese da se razgovara ogranicen period.
 

Banzai

Intern
3 март 2008
637
8
Јас имам N95 и сега за сега сум задоволен, има се што ми треба дури и многу повеќе :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,881
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно