• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Nokia E 65

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #3

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Vo sledniot model ke go napravat pa 2 pati po 500 evra da ti zemat :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Го имаш? Ме интересира дали крцка пластиката на телефонот?
 

sasha

Intern
9 јуни 2007
30
1
mobilniov go ima edna bratucetka,i mnogu e top telefonov,a plastikata ne mu krcka!pozz..
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,878
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно