1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Nokia 2720 4G Flip

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од zdravkovskii, 24 Февруари 2020.

 1. zdravkovskii

  zdravkovskii
  Gaining Experience

  293
  236
  14 Јануари 2011
  Видео/Анимација
  Дали има некаде ваков нов во МК?

  Ако не, понудете нешто шо ви се нашло дома од постариве телефони.
  Пожелно е да е со отворање

  Функционален да е тел
   
  На Costigan_Jr му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...